YeniLED profil modelleri ve Kullanım Alanları

LED profil; dış ve iç mekanlarda kullanılan bir aydınlatma sistemidir. LED profiller; dikkat çekme amacıyla bölgesel ya da çizgisel şekilde üretilmektedirler.

YeniProfilistLED Aydınlatma Grupları

Aydınlatma ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler uzun yıllar boyu kullanıma uygundur. Ev, ofis, iş yeri, hastane, otel gibi alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

YeniDekoratif Led Aydınlatma

İç mekân aydınlatmalarında kullanılan LED tavan armatürleri, montaj tipi olarak sıva üstünü kullanır, kolay monte edilir ve kurulumu hızlıdır.

YeniMekânlarda Modern ve Şık Aydınlatma

Dünyanın önde gelen pek çok şirketi hedef kitlesine göre aydınlatma tercihleri belirleyerek mekânlarına bir kişilik kazandırmaktadır.

YeniLineer Aydınlatma

Lineer aydınlatma modüler kanal sistemleri ile kesintisiz ışık desteği sağlamaktadır.

YeniLineer LED Profil

Mekânlara şıklık katan bu ürünler güvenli kullanım avantajları nedeni ile de her geçen gün daha fazla ilgi gören dekorasyon ürünleri arasında yer alır.

YeniLED Profil

LED profiller hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda dekorasyona şıklık katmak amacıyla kullanılan aydınlatma araçlarıdır.

YeniModern Tavan Aydınlatma

Dekorasyonda aydınlatmanın önemi artık bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Mimari tasarımların vazgeçilmez parçası olan aydınlatmanın doğru yapılmadığı zaman yaratacağı olumsuz mimari etkilerinin yanında sağlık sorunlarına da yol açtığı biliniyor.

YeniLineer LED Aydınlatma Sistemleri

Işık insanların ilk çağlardan beri kullandığı yaşamsal bir araçtır. Doğal ışık ve yapay ışık olarak iki şekilde adlandırabileceğimiz ışık kaynakları günümüzde modern yaşamın ve mimari öğelerin vazgeçilmez bir parçasıdır