2016 yılında kurulan Profilist LED uluslararası  aydınlatma çözümleri sunmaktadır. 25 yılı aşkın aydınlatma pazar alanı  tecrübesiyle yönetilen bir aile firması olarak, yenilikçi, çevik ve çok motive bir ekipten oluşmaktadır.

       Günün en son teknolojisi kullanılarak tasarlarnan ve üretilen ürünlerimiz günümüzün aydınlatma trendlerine hem mimari hem tasarım hem de teknik olarak bütün ihtiyaçlara cevap verir. Bunun yanında, yüksek kalitenin özgün ürünlürlerle bir araya getirilerek hızla artan ürün çeşitliliğimizi en uygun koşullarla sunmaktayız. Projenizin ilk tasarım aşamasından ürünlerin teslimatına ve satış sonrası hizmeti ile komple hizmet sunmaktayız.

1994 -  Aydınlatma pazarına ilk adımımızı, küçük ama hırslı bir perakende firması olarak attık.

2005 - Üretim ağımızın ilk parçası Istanbul'da kapılarını açtı.

2008 - Proje bölümümüzü kurarak, profesyönel ekibimiz ile yeni ve farklı bir alana açıldık.

2016 - Profilist LED markamızin kurulma tarihi, ve klasik aydınlatmadan tamamen modern ve teknik aydinlatmaya geçisini tamamlanması.

2020 - Dünya pazar alanına açılmak için son adımlar atıldı. Otel aydınlatması ve projeye özel ürün üretim ağı tamamlandı.

 

Misyon

Rasyonellik ve duyguları gündelik iş hayatına uygulamak bizim için bir zıtlık değil, olağan bir durum. Aslında tam da bu iki zıtlığı bir araya getirişimiz müşterilerimiz için daha farklı, günün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çözüm ortağı olmamızı sağlıyor. Bütün bunların arkasında tamamen kendi alanında öncü olan ekibimiz bulunmaktadır, bu ekip ayrıca her türlü sorunlara ve ihtiyaçlara, iş ortaklarımız olan mimarlar, tasarımcılar ve proje müdürleri ile birlikte rahatça cevap verebilecek durumdalar. Benzersiz ürünler üretmek, projeleri kusursuzca sonuçlandırmak ancak bu muazzam bir ekip ile gerçekleştirilebilir. Çok felsefik gelebilir ama sonuca ulaşabilmenin tek mantıklı yolu budur.

 

Temel Değerlerimiz

Güven - Standart ürünlerimizin garanti süresi 5 yıl olup, ürünlerimizin kalitesinden kesinlikle ödün vermeyerek standardın üzerinde kalite kontrol mekanızmamız ile alanımızda öncüyüz.

Teknoloji - Profilist LED en geniş ene sahip profilleri ile alanının öncüsü olup bunu sürekli daha ileriye taşımakta.

Tasarım - Günün trendini yansıtan ve geleceğin trendini şimdiden tasarlayan konumundayız. Tasarımcılarımız sürekli pazar alanının ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını en ince detayına kadar sürdürmekte.

Hizmet - Proje danışmanlıgı, teknik danışmanlık, montaj hakkında destek, ve hızlı teslimat sunduğumuz hizmetlerden sadece bir kaç tanesi.

Güvenlik - Profilist LED üretimi olan bütün ürünler günün güvenlik standartlarına uygun bir şekilde üretilmekte ve sertifikalanmaktadır.