Modern Aydınlatma Teknolojileri

Modern aydınlatma sistemleri çağımız mimari tasarımlarının ayrılmaz bir parçasıdır.  İşlevselliği bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmış olan aydınlatma sistemleri, doğru tasarım ve kusursuz uygulama ile mekânları en uygun şekilde aydınlatılarak insan sağlığına zarar vermeden verimliliğin arttırılmasına katkı sağlamaktadır. Işığa olan ihtiyaç tüm zamanlar boyunca insanı hep daha iyisini aramaya yöneltmiştir. Doğal ışığın yetersiz kaldığı alanlarda ihtiyaca göre teknolojiden yararlanarak insanlar hayatlarına ve çalışmalarına yön vermişlerdir.

Sanayi devriminden sonra gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar neticesi aydınlatma bir sektör olarak karşımıza çıkmıştır. Günümüzde modern aydınlatma teknikleri kullanılarak en verimli şekilde ihtiyaca cevap verilmektedir.

Modern aydınlatma denince ilk akla gelen ve kullanıcıların en çok tercih ettiği firmaların başında gelen ProfilistLed, modern aydınlatma konusunda uluslararası alanda da faaliyet gösteren lider firmalardan biridir. 1994 yılında bir aile şirketi olarak başlayan faaliyetlerini konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarıyla birlikte daima ileriye doğru taşımayı başarmıştır. Yenilikçi ve özgün tasarımlı modelleri, kullandığı son teknoloji, üretim aşaması ve sonrasında verdiği hizmetle çözüm odaklı ürünleriyle, yurtiçinden sonra yurtdışındaki müşterilerine de hizmet vermeye başlamıştır. 

ProfilistLED Markası

ProfilistLED markası 2016 yılında faaliyete geçerek, klasik aydınlatmadan modern ve teknik aydınlatma teknolojisine geçiş yaparak sektörde yerini almıştır. Led aydınlatma markası ile birlikte firma olarak özgün, kaliteli, modern tasarımlarıyla üstlendiği pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

İç Mekânlarda Modern Aydınlatma

Mekânlarda doğal ışıktan yeteri kadar yararlanılamıyorsa modern aydınlatma ürünlerinden yararlanılabilir.  Modern aydınlatma teknolojisi denince ilk akla gelen LED aydınlatma sistemi iç mekânlarda en verimli şekilde kullanılmaktadır. Mimari projeleri daha görünür hale getirmesi, objeleri ön plana çıkarması, uzun ömürlü, ekonomik ve çevre dostu olması gibi özellikleriyle LED aydınlatma sistemi günümüzde, en çok tercih edilen aydınlatma sistemi olma özelliğini sağlamaktadır.

Profilist Led son teknolojiyi kullandığı, deneyimli ekibiyle tasarladığı özgün iç mekân aydınlatmalarındaki ürün çeşitleriyle gerek yurtiçi gerek uluslararası pazarda müşterilerine pek çok seçenek sunmaktadır.  Yaşam ve çalışma alanlarında en verimli şekilde kullanılabilecek ürün yelpazesi arasında en çok tercih edilen tasarımlardan biri olan tavan armatürleri sayılabilir.

 

Tavandan yansıtma olarak tasarlanan bir aydınlatma sistemi her zaman tercih edilen bir tasarım olmuştur. Tavandan yansıyan ışık mekânın en verimli şekilde aydınlatılmasını sağlar. Evlerde, ofislerde, konaklama tesislerinde, restoranlarda, fabrikalarda, spor salonları, konferans salonları gibi iç mekânlarda modern aydınlatma tasarımlarında tavan armatürleri sıklıkla kullanılmaktadır. Daha çok iç mekân aydınlatmasında kullanılan modern aydınlatma sistemleri mimari projeye uygun olarak sıva altı, sıva üstü, basamak, sarkıt, Armstrong Tavan, Table Lamp, Stand Alone şeklinde montaj edilir. Ayrıca difüzör sistemi plexiglas, opal cam, transparent crystal, polikarbonat opal olarak uygulanır.

Tavan aydınlatma sistemleri dışında sarkıtlar, lambader, aplik ve masa lambaları ürünleri arasından ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Konaklama tesisleri odaları, lobiler, restoran, koridor aydınlatmaları gibi alanlarda aplik, masa lambaları (okuma lambası) ve lambader en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Dış Mekânlarda Modern Aydınlatma

Günümüzde şehirler, yapılar, siteler, anıtlar, park ve bahçeler; estetik görünümlerinin daha güzel olması, güvenlikli ve işlevsel bir yapıya sahip olması açısından artık doğru bir aydınlatma sistemine ihtiyaç duyuyor. Modern aydınlatma ürünleri ile Profilist Led firması, özel gün aydınlatması da dâhil her türlü dış mekân aydınlatması konusunda hem ürünleri hem de hizmet alanındaki çözüm odaklı ve proje bazında çalışmalarıyla yurtiçi ve uluslararası müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

PINO V
MLA 001
PINO H
MLA 002
PINO S
MLA 003
BULBS
MLA 004
ADD ON S
MLA 005
ADD ON B
MLA 006
FIT IN H
MLA 007
FIT IN V
MLA 008
LOFT
MLA 009
LOFT SH
MLA 010
LOFT B
MLA 011
DAIA
MLA 012
PERSIA
MLA 013
CIRCUS
MLA 014
TIP
MLA 015
TRIBE
MLA 016
CONIC
MLA 017
BELLA
MLA 019
TRIP
MLA 018
VOODOO
MLA 020
TOK
MLA 021
POT
MLA 022
DOME
MLA 023
AS
MLA 024
MARS
MLA 025
ARTEMIS
MLA 026
OLA S1
MLA 027
OLA S2
MLA 028
OLA W1
MLA 029
OLA W2
MLA 030
OLA W3
MLA 031
PHASE
MLA 032
UP TOWN
MLA 033
SPY
MLA 034
PUP
MLA 035
MONO
MLA 036
GOBI
MLA 037
GOBI
MLA 038
Mixx
MLA 039
Gravity
MLA 040
PEAK
MLA 041
OSAKA
MLA 042