Aydınlatma insanların hayatını kolaylaştıran en önemli araçlardandır. Ancak kullanılacak olan ışığın kalitesi ve aydınlatması insanın yaşamını kolaylaştırmalıdır. Yani ışık kaynakları ne çok parlak ne de çok loş olmamalıdır. Lineer aydınlatma tüm bu sistemler için en uygun olanını ve hayata modern bir dokunuş sergileyen ProfilistLed vazgeçilmezler arasındadır. Lineer aydınlatma sistemlerinde teknolojinin, mimarinin ve modernliğin hayata aktarıldığı mükemmel tasarımlar mevcuttur.

 

Lineer aydınlatma tüm mekânlarda kullanılabilmektedir. Otellerde, ofis ve konutlarda hatta mimari, estetik ve proje alanlarında sergilenecek olan tüm eserlerde kullanılmaktadır. Kişiye özel olarak da tasarlanan LED aydınlatmalar kişiye keyif verme ve rahatlama amacı ile üretilmektedir. Dinlenme odanızda dahi kullanılacak olan ve size hitap eden, sizin için yapılan bir LED aydınlatmayı muhakkak bulacaksınız.

 

LED aydınlatma sistemleri ışığın verimli bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Projelerde özellikle kullanılan LED aydınlatmalar renkli ve eşsiz tasarımları lineer aydınlatma ile hem ev yaşamında hem de çalışma alanlarında en çok tercih edilen aydınlatma sistemleri arasındadır. Çünkü mimari yapılarda ve dekorasyonlarda bütünlük sağlayan tasarımlara sahip modellere ve renklere sahiptir.

 

LED Aydınlatma Sistemleri

•         Kişiye özel olarak tasarlanır.

•         Özellikle çalışma alanlarında personellerin göz sağlıkları açısından oldukça tercih edilir.

•         Mimari yapıların iç mekânlarında ve dış cephe aydınlatmalarında özellikle kullanılmaktadır. Hastane, otel aydınlatmalarında ve ticaret merkezlerinde kullanılmaktadır.

•         Ebatları, renkleri ve modelleri ile ihtiyacınıza uygun bir LED aydınlatma bulabilirsiniz.

•         Dekoratif amaçlı olarak en çok kullanılan aydınlatma sistemleridir.

•         Sensörlü LED aydınlatmalar ise kalabalık ortamlarda en çok kullanılan aydınlatma sistemleridir.

•         LED aydınlatma sistemlerinin uzun ömürlü olması tercih nedenleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

•         LED aydınlatma sistemleri ekonomik ve çevre dostudur.

•         ProfilistLED lineer aydınlatma, dekoratif aydınlatma, otel aydınlatma, modern ve teknik aydınlatma tasarımlarına sahiptir.

•         İhtiyacınıza yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

ProfilistLED Aydınlatma Tasarımları

ProfilistLED aydınlatmaları kişiye ve isteğe uygun tasarımlar üretmektedir. Aydınlatma tercihinizi nerede kullanacağınıza yönelik olarak özel tasarımlara sahip ürünler mevcuttur. Size özel ve sizin için yapılmış olan tasarımlar seçkin bir karaktere sahip olduğunuzu belirtmektedir. Aydınlatma alanında köklü bir geçmişe sahip olan ProfilistLED profesyonel bir ekip ile tüm tasarımları eşsiz, modern, şık bir görünüme ve kolay kullanıma sahiptir.

 

Aydınlatmalar; sarkıt sıva altı, tavan armatürleri ve kişiye özel uygulamalar olarak estetik tasarımlara sahiptir. Özellikle otel ve ticaret merkezlerinin aydınlatmalarının kullanımlarında en çok tercih edilen aydınlatmalar arasındadır. Ayrıca dekoratif amaçlı olarak da masa lambaları, sarkıt ve lambeder aydınlatmaları ile de ihtiyaç duyduğunuz tüm aydınlatmalara sahip olabilirsiniz.

 

Lineer aydınlatma tasarımları modernliğin beraberinde minimalist bir akımın yaşam alanlarında kullanımını sağlar. Daha az eşyaların olması, sıva altı ve sıva üstü spotlar ortamda ferahlık verme amacı ile tasarlanmaktadır. Tasarruflu ve çevre dostu olması, uzun ömürlü olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı ile ilgi odağı halindedir.

 

Aydınlatma sistemlerinin mekânda aynı ışığı yansıtması en çok dikkat edilen özelliktir. Çünkü mekâna göre seçilen aydınlatma sistemleri ile paralellik göstermelidir.

Lineer aydınlatma seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

•         Doğal ışık vermelidir.

•         Enerji tasarrufu sağlamalıdır.

•         Aydınlatmanın sizin kimliğinizi ve ihtiyacınızı karşılamasına dikkat edilmelidir.

•         Kullanılacak olan mekâna uygun aydınlatmaya sahip olmalıdır. Otel aydınlatması ile ticaret merkezi aydınlatması birbirinden çok farklıdır.

•         Alacağınız aydınlatma sistemi hakkında bilgi almanız size büyük fayda sağlayacaktır.

•         Bir ofis aydınlatması için alacağınız LED aydınlatmalarında gün ışığından da faydalanmalısınız.

•         Işık seviyesi mekâna eşit olarak dağılmalıdır.

•         Kullanılacak olan mekâna uygun bir LED aydınlatma tercih edilmelidir. Dekorasyonlar, objeler ve duvar renklerine uyumlu olmalıdır. Kişiye ferahlık vermesine dikkat edilmelidir.

 

Sonuç olarak mekân ölçümü, rengi, dekorasyon objeleri ve kullanılacak hizmete göre nasıl bir aydınlatma olması gerektiği belirlenmelidir. Bunlar için ProfilistLED lineer aydınlatma sistemleri sizin için en uygun firmadır.

SLIM
PLD 2400
WIDE
PLD 2001
BIGGER
PLD 2000
CELLER
PLD 1350
GRANDPRY
PLD 1340
ARGO
PLD 1000
DOA
PLD 800
TOMI
PLD 701
COMI
PLD 700
ROCA
PLD 692
LOCO
PLD 691
PACO
PLD 690
BOCA
PLD 670
NUBA
PLD 630
VENTY
PLD 610
POTT
PLD 600
FITT
PLD 550
CALA
PLD 500
CARE
PLD 460
MIRA
PLD 440
GOA
PLD 420
SEM
PLD 410
RE-RE
PLD 400
EQUILIBRO
PLD 360
ARA
PLD 350
WALK
PLD 340
CHARM
PLD 320
LUMOS
PLD 300
SUBLIM
PLD 270
MATRIX
PLD 261
MINI
PLD 260
TRIMA
PLD 230
SMOTHIE
PLD 220
TIRA
PLD 200
BALA
PLD 131
BOA
PLD 130
LINER
PLD 110
TORO
PLD 101
TOBY
PLD 100
ELY
PLD 080