25 yılı aşkın bir süredir aydınlatma pazar alanında yenilikçi, güçlü, tecrübeli bir ekiple birlikte yol alan aynı zamanda bir aile firması olan ProfilistLED uluslararası aydınlatma çözümleri konusunda sektörde lider işletmelerden biridir.  Klasik aydınlatmanın dışında modern ve teknik özellikli aydınlatma sistemlerini kullanan firmamız, gerek tasarımları gerekse ürün kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen firmalar arasında olmaktan dolayı çok mutlu aynı zamanda da sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikleri takip eden bir işletmedir.

 

ProfilistLED firması olarak aydınlatma alanında her biri kendi konusunda profesyonel bir ekiple tasarladığımız sonrasında da uluslararası standartlara uygun olarak ürettiğimiz ürünlerimiz arasında bulunan otel aydınlatması sistem ve ekipmanlarımızı müşterilerimizin beğenilerine güvenle sunmaktayız.

Sektörün ve müşterilerimizin tercihlerine göre en son teknikler kullanarak ürettiğimiz ürün yelpazemiz arasında çeşitli ebat, malzeme ve kalitede her ihtiyaca cevap verecek modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Firmamız kişiye özel üretim de yapmakta olup, müşterilerimizin kişisel zevk ve ihtiyaçlarına göre ürün de tasarlar. ProfilistLED ürünlerindeki “en geniş ene sahip olmak” konusunda öncü firma olup tasarımlarını ve üretimlerini her geçen gün ileriye taşımayı hedeflemekte ve bunun için üstün bir çaba göstermektedir.  Günümüz trendlerini uygulayıp üretirken aynı zamanda geleceğin ürünlerini de tasarlayan bir ekibe sahibiz.

 

Firmamız pek çok alanda üstlendiği mimari ve teknik aydınlatma projelerini en profesyonel şekilde uygulamaktadır. Bu projeler arasında otel aydınlatması konusunda oldukça başarılı ürünlerimiz ve proje yönetimimiz ile pek çok konaklama tesisinin aydınlatmasını başarıyla tamamladık.

Otel aydınlatması bir konaklama tesisinde müşteri memnuniyetini sağlayan unsurların başında gelir. Doğru ve uygun ürünlerle projelendirilmiş bir otel aydınlatması konaklayan müşterilerin huzurlu ve keyifli zaman geçirmesinde çok etkili olur. Firmamız bunun bilincinde olarak; gerek mimarlarımız gerek proje müdürlerimiz gerekse teknik ekibimiz bir bütün olarak her zaman en verimli ve en son teknolojiye uygun ürenler tasarlayıp üretmeyi amaçlamaktadır. 2020 yılından beri de uluslararası alanda otel aydınlatması ve projeye göre özel üretim ağı kurulumu başarıyla tamamlanmıştır.

Otel aydınlatması modellerimiz arasında her biri titizlikle tasarlanıp üretilmiş ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Aplikler

Oda ve koridorlarda hem şık ve hem de doğru aydınlatmaya yardımcı olan aplik çeşitlerimiz tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Abajurlar

Yatak odalarında, köşe sehpalar üzerinde ve lobilerde kullanabileceğiniz abajurlar kullanışlı tasarımlarıyla konuklarınıza huzur ve rahatlık sağlayacaktır.

Tavan Armatürleri

Otel aydınlatması için en çok tercih edilen tavan armatürleri mimari özellik ve ihtiyacınıza göre tasarlanır.

Sarkıt Armatürler

Şık ve modern tasarımlarıyla bulunduğu ortama farklı bir ambiyans katan sarkıt armatürler çeşitli model ve malzemeleri ile beğenilerinize sunuluyor.

Lambaderler

Bulunduğu yere güzellik katan lambaderler otel aydınlatma sistemlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir.

Okuma lambaları

Odalarda dinlenme anlarında kitap okuma lambaları çok kullanılmaktadır.

Profilised firması olarak tasarım ve üretim alanını dışında sektörümüzde hizmet alanında da müşterilerimizin yanındayız. Çalışmalarımız arasında teknik ve proje danışmanlığı, montaj konusunda tam destek ve süratli teslimatı hizmetlerimizden sadece birkaç tanesi arasında sayabiliriz.

 

Profilistled olarak tasarladığımız ürünlerimiz uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak ve kaliteden asla ödün vermeden üretilmektedir. Standart ürünlerimiz 5 yıllık bir garanti süresine sahip olup, geliştirdiğimiz kontrol mekanizmaları ile alanımızda bu konuda da öncü konumundayız.

 

Geleceğin trendlerini bugünden tasarlayan firmamız, müşteri memnuniyetini baz alarak aydınlatma pazar ihtiyaçları ürünleri için çalışma ve tasarımlarını titizlikle sürdürmektedir.

ARIA
CHL 001
ARIA
CHL 003
ARIA
CHL 002
ARIA
CHL 004
BELL
CHL 005
BELL
CHL 006
BELL
CHL 007
BELL
CHL 008
CUT
CHL 009
CUT
CHL 010
ETOILE
CHL 011
READY
CHL 014
READY
CHL 013
ETOILE
CHL 012
READY
CHL 016
READY
CHL 017
PIA
CHL 018
READY
CHL 015
PIA
CHL 019
PIA
CHL 020
STROM
CHL 021
STROM
CHL 022
ARIK
CHL 023
ARIK
CHL 024
ALMA
CHL 025
ALMA
CHL 026
ALMA
CHL 027
ALMA
CHL 028
CITRUS
CHL 029
CITRUS
CHL 030
CITRUS
CHL 031
YVETTE
CHL 032
ROSA
CHL 033
FERRIS
CHL 034