Lineer Led Aydınlatma

Lineer LED aydınlatma modelleri, yaşam alanlarının enerjisini yükselten başlıca ürünler içerisinde yer alıyor. Profilist Led firmasından temin edebileceğiniz, LED profillerle yaşam alanlarınızı aydınlatabilirsiniz.

Lineer LED aydınlatmalar, pratik kullanıma sahip olduğu için çok tercih edilmektedir. Her alanda olduğu gibi mimarideki teknolojik gelişmeler de yepyeni ürünleri ortaya çıkarmıştır. Lineer LED aydınlatmalar, modern mimariye uygun şekilde üretilmişlerdir. Dekorasyon  başta olmak üzere lineer aydınlatmaların kullanıcıya sağladığı pek çok avantaj vardır. Birkaç sene içerisinde aydınlatma sistemlerinde lineer çok kullanılmaya başlamıştır. Zarif ve ince tasarımlardan oluşan lineer aydınlatmalar; farklı farklı şekil ve boyutlarda üretilmesi sebebiyle de kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

Lineer Led Aydınlatma Avantajları

Dekoratif LED aydınlatma olarak da adlandırdığımız Lineer LED aydınlatmalarla yaşam alanınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Lineer aydınlatmalar çok avantajlı ürünlerdir. Lineer aydınlatma avantajları;

 • Tasarruflu ürünlerdir,
 • Işığı doğru konumlandırır,
 • Uzun ömürlüdür,
 • Her alanda kullanılabilir,
 • Çevre dostudurlar,
 • Dekorasyonda kullanılabilirler,
 • Kullanımı çok basittir şeklinde sıralanabilir.

Lineer LED aydınlatmaların maliyeti yüksek gibi gelse de fakat uzun kullanım ömrü nedeniyle en avantajlı ürünler olarak dikkat çekiyor. Diğer aydınlatmalarla kıyaslandığında yüzde 50’ye yakın tasarruf sağladığını söyleyebiliriz. Lineer LED aydınlatmalarda tüketiciler genellikle beyaz ile mavi renkleri kullanmayı tercih ediyorlar. Özellikle bu renkler ortama hoş görüntü sunuyor. Lineer aydınlatmalar, göze hitap eden ürünlerdir. Kaliteli malzemelerle üretildikleri için de tüketiciler çok rağbet ediyor.

Lineer Led Aydınlatma Modelleri

Dekoratif LED aydınlatma modelleri hem dış hem iç mekanlarda kullanılabilirler. Mekanların aydınlatılmasını sağlayan tamamlayıcı ürünlerin başında geliyor. Günlük hayatta çok sık karşılaşacağımız üründür. Yüksek tavana sahip iş yerleri başta olmak üzere pek alanda karşımıza çıkan bir modeldir. Led teknolojinin entegre edildiği lineer aydınlatmalar alüminyumdan tasarlanan gövdeden oluşmuştur. Lineer LED aydınlatmalar, hareket sensörüyle üretilmişlerdir. Hareket sensöründen dolayı lineer LED aydınlatmalar, her alanda kullanılmaktadır. Hareket sensörlü bu ürün koridorlarda rahat kullanılmaktadır. Normal lineer aydınlatmaların dekorasyon ögesi haline gelmesi için LED teknolojisi kullanılmıştır.

Led profil, estetik görüntüsüyle de çok dikkat çekmektedir. Ortamın ideal aydınlığa kavuşmasında önemli rol oynuyor. Lineer LED aydınlatmalar;

 • Farklı farklı model,
 • Parlaklık,
 • Ebat,
 • Renklerde üretilmişlerdir.

Dekoratif açıdan ortamın aydınlatılmasını sağlayan Lineer LED aydınlatmaları; sıva üstü ve sıva altı ledlerle kullanabilirsiniz. Lineer LED aydınlatmalar homojen ışık dağılımlı üretilmişlerdir. Lineer LED aydınlatmalar aynı zamanda acil aydınlatma kitlerinden de oluşmuştur. Profilis Led imzalı bu aydınlatmalar; yangın kaçış sistemlerindeyse yönlendirme için kullanılmaktadır. Endirekt ve direkt ışık dağılımlı olduklarından göz yorma gibi bir durum asla ortaya çıkmıyor. Lineer LED aydınlatmalar ayrıca harici anahtardan oluşmaktadır. Bu harici anahtar sayesinde; değişebilen ışık düzeylerinin kontrolünü gerçekleştirebiliyor. Yüzeye uygulanma ve gömme gibi seçeneklerle de ürünün kullanışlılığı artmaya başlamıştır.

Lineer Led Aydınlatma Özellikleri

Modern mimarinin vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlayan LED profil, kullanıldığı tüm alanlara farklı bir hava katıyor. Led profillerle, ışık ölçülü şekilde ortama dağılır. Bahsettiğimiz bu özellikten dolayı ofislerde çok kullanılmaktadır. Ofiste çalışanların gözleri yorulmaması için daha çok kullanılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte üç boyutlu modellerde piyasa da yer almaktadır. Performans açısından çok verimlidir. Lineer LED aydınlatmalar geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyorlar. Led profilleri diğer aydınlatmalardan ayıran özellikse, kişiselleştirilebilir olmasıdır. Kullanıcı kendi zevki ve ihtiyacına uygun şekilde lineer LED aydınlatmaları özel tasarlatabilir. Yalnız istediğiniz modeli ve özellikleri tam ifade etmeniz gerekiyor. İsteğiniz doğrultusunda Profilist Led firması çalışanları aydınlatmaları tasarlayacaklar. Kişiselleştirilmiş LED aydınlatma modellerini hızlı bir şekilde tüketiciye teslim ediyoruz.