Aydınlatma araçlarının yanlış seçiminin kişileri yorduğu ve iş performansını ciddi anlamda düşürdüğü kanıtlanmıştır. Bu duruma karşı olarak lineer aydınlatma yapılacak en doğru seçim olmaktadır. Çünkü en iyi tercih ve yeterli olan aydınlatmayı sağlayan tek araçtır. Endüstriyel alanlarda, alışveriş merkezlerinde en çok tercih edilmesi ile birlikte evlerde de dekoratif olarak kullanılmaktadır. Özellikle tavanı yüksek iş yerlerinde iyi bir iş performansı yakalamak için modern tavan aydınlatma kullanılarak lineer aydınlatma yapmanız doğru bir karar olacaktır. 
Lineer aydınlatma modüler kanal sistemleri ile kesintisiz ışık desteği sağlamaktadır. Dekorasyonla uyumlu, mimariye uygun şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca gereken yerlerde de açı verilebilme armatürlerine de sahiptir. Ardı ardına dizilmiş olan ampullerin şık ve gösterişli durduğu gerçeği ile size özel dizaynlar ve renklerle görsel şölen yaşatmaktadır. Ayrıca bunu gözlerinizi yormadan yapmaktadır. İç mekânlarınızdaki aydınlatmalarda soft ışık daha geniş bir aydınlanma imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sarkıt, sıva üstü ya da sıva altı uygulamalarıyla da oldukça estetik durmaktadır. Rahat bir ortam sağlamak adına teknolojinin gelişmesiyle birlikte modern ortamlara doğru yolculuğa çıkarmaktadır.

 

Alüminyum Led Profil


Mekanların tasarımlarında en önemli öğelerden biri de aydınlatmadır. Dekoratif amacının yanı sıra doğru bir aydınlatma seçimlerinde alüminyum led profil en iyi seçeneklerden biridir. Alüminyum gövde seçenek ile dilerseniz tamamen doğal ahşaptan lineer armatürlerde yapılmaktadır. Uygun floresan ampuller ile led aydınlatmaların rolü artmaktadır. Bu bağlamda müşteri talepleri karşılanmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde kısacası yüksek tavanlı mekanların aydınlatmalarında vazgeçilmezler arasındadır. Çünkü ışığı eşit şekilde dağıtmaktadır. Kesintisiz ışık yayma özelliğine sahiptir. Ayrıca hem zarif hem de modern bir tasarıma sahiptir. Alandaki tüm dekorasyona kolayca uyum sağlayarak pek çok alanda kullanım imkanı sağlanmaktadır.   

Lineer Led Aydınlatma


Lineer led aydınlatma, doğru ışık seçimleri ile iş ortamlarında özellikle dikkat isteyen toplantı salonlarında rahatlıkla kullanabilir.  Çeşitli boyutlarda ve farklı tasarımlara sahip olan aydınlatmalar hem gösterişli hem de zarif ürünlerdir. Yapılan tercihlere göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Kullandığınız ortamınıza en uygun olanını tercih ettiğinizde dilediğiniz doğal ışık ortamına kavuşursunuz. Lineer aydınlatmalar hemen her mekanda kullanılabilir. Otellerde, konutlarda, ofislerde hatta projeli ve estetik alanlarda da tercih edebileceğiniz bir aydınlatmadır. Kişiyi rahatlatan ve keyif veren bir tasarım özelliği vardır. Bu sayede dinlenme odanızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir aydınlatma türüdür. Lineer led aydınlatma sistemleri;
Kişiye özel tasarımlardır.
Genellikle çalışma alanlarında, personel göz sağlığı için tercih edilmektedir. 
Mimari yapılarda, iç mekanlarda ve dış cephe aydınlatmalarında kullanılır. Ayrıca yüksek tavanlı hastane, otel gibi binalarda da kullanılmaktadır. 
Ebatları, modelleri ve renkleri oldukça fazla olduğu için her zevke uygun tasarlanmış bir led aydınlatma bulabilirsiniz. 
Lineer led profil aydınlatma dekoratif amaçlı olarak ta kullanılır.
Uzun ömürlü olması tercih nedenlerinin başında gelir. Hem çevre dostu hem de ekonomiktir. 

 

 

Aydınlatma tercihlerinize uygun olarak tasarlanan lineer led profil ürünleri özel olarak üretilmektedir. Yapılan çalışmalarınıza ve tasarımlarınıza uygun ve seçkin olan aydınlatmalar hangi karaktere sahip olduğunuzu da yansıtmaktadır. Tüm tasarımlar şık, modern ve kolay kullanımı ile eşsiz tasarımlara sahiptir. Mekanın ambiyansına göre rengi, dekorasyonda kullanılan objelere ve kullanılacak olan aydınlatmalar dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Işığın yansıması mekanda dikkat edilen özelliklerden biridir. Kullanılacak olan alana göre seçilen tüm aydınlatma sistemleri ile paralellik göstermektedir. Işık etrafa homojen bir şekilde dağılmalıdır. Doğal ışık vermelidir. Otel aydınlatması ile iş merkezlerinin aydınlatmasında aynı sistem kullanılamaz. Ofis aydınlatmalarında led aydınlatmaları gün ışığından da fayda sağlamalıdır.