Işık insanların ilk çağlardan beri kullandığı yaşamsal bir araçtır. Doğal ışık ve yapay ışık olarak iki şekilde adlandırabileceğimiz ışık kaynakları günümüzde modern yaşamın ve mimari öğelerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Gelişen teknolojiler sonrası artık yaşamımızda pek çok ışık kaynağı ve sistemleri üretilmiştir. Son yıllarda en çok kullandığımız sistemlerin başında Lineer LED (Light Emitting Diode) aydınlatma sistemini sayabiliriz.

Lineer LED Aydınlatma Sistemlerinin farkı nedir?

Lineer LED aydınlatma kullanıldığı alanlarda daha verimli bir aydınlatma sağladığından hem mekânın estetik görünümünü hem de aydınlatmadan faydalanan kişilerin yaşamsal ve çalışma performanslarını maksimum düzeye taşıması açısından tercih edilmektedir. Ayrıca LED aydınlatma armatürleri üretiminde kullanılan malzemelerden dolayı istenilen ebat, model, renk ve parlaklıkta üretilebildiğinden mimari ve dekorasyon amaçlı kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç ve kişisel tercihlerine göre üretilebilmesi sektörde öne çıkan bir sistem olmasında etkin rol oynamıştır.

Lineer LED Aydınlatma Sistemleri Özellikleri

· Özellikle çalışma alanlarında yaydığı ışık dağılımıyla göz sağlığını korumada çok etkilidir.

 • Renkleri, modelleri ve ebatları ile ihtiyaca göre tasarlanabilir.

· Dekorasyonunuza uygun şekilde sıva üstü ve sıva altı olarak uygulanabilir.

 • Dekoratif aydınlatmalarınız için tercih edebilirsiniz.
 • Sensörlü olduğundan hareketli alanlarda kullanma olanağı vardır.
 • Yangın kaçış sistemlerinde yönlendirme amaçlı kullanılabilmektedir.

· LED ışık teknolojisi enerji tüketimi açısından ekonomik bir sistemdir.

 • Çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır.

· Mimari yapılarda iç mekân ve dış cephe aydınlatmalarında tasarımın bir parçası olarak kullanım olanağı vardır.

 • Lineer LED Aydınlatma sistemleri uzun ömürlüdür
 • Bu sistem radyasyon ve ağır metaller içermediğinden çevre dostudur.

ProfilistLED olarak öncelikle müşteri memnuniyetini amaçlayarak ürettiğimiz Lineer LED Aydınlatma sistemleri ürünlerimiz arasında;

 • Sarkıt
 • Sıva Altı
 • Tavan Armatürleri
 • Aplik
 • Lambader
 • Özel uygulamalar ile tasarlanan ihtiyaca ve zevkinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Kişiye özel tasarım

Modüler ürün seçeneği ile kişiye özel tasarım gerçekleştirilmesine gerek duyulursa tamamen yeni bir ürün üretimi yapılır.

Ürün yelpazemiz

Profilistled olarak kendi alanında profesyonel bir ekiple siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beğenisine sunduğumuz ürün yelpazemiz arasında;

· Lineer LED Aydınlatma ürünleri (Sarkıt, Sıva altı uygulamaları, Tavan Armatürleri, Aplik ve kişiye özel uygulamalar)

· Otel aydınlatma ürünleri (Tavan armatürleri, Masa Lambaları, Sarkıt, Aplik ve Lambader)

· Dekoratif amaçlı LED aydınlatma ürünleri (Tavan armatürleri, Masa Lambaları, Sarkıt, Aplik ve Lambader)

· Modern aydınlatma ürünleri (Tavan armatürleri, Masa Lambaları, Sarkıt, Aplik ve Lambader)

· Teknik aydınlatma ürünleri (Sarkıt, Aplik, Sıva altı uygulamaları, Ray Spot, Tavan Armatürleri)

· Kontemporan sistem ürünleri (Aplik ve Sarkıt) bulunmaktadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için tasarladığımız Lineer Led Aydınlatma ürünlerimiz ile farklı, bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz. Bu amacımızı gerçekleştirebilmek için Profilistled olarak kendi alanında profesyonel, öncü ve yenilikçi bir ekip ile birlikte çalışıyoruz. Ekibimizde yer alan tasarımcılarımız, mimarlarımız, proje müdürlerimiz ve diğer iş ortaklarımız her türlü soruna cevap verebilecek, çözüm bulabilecek ve kusursuz ürünler üreterek üstlendiğimiz projeleri eksiksiz tamamlayabilecek sorumluluğa ve donanıma sahiptir.

Profilistled olarak sektörde üretim dışında hizmet alanında da varız. Proje danışmanlığı, teknik danışmanlık, montaj konusunda destek ve ürünlerimizi hızlı teslimat sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçını kapsamaktadır. Profilistled olarak ürünlerimiz güvenlik standartlarına uygun olarak hazırlanmakta ve kaliteden kesinlikle ödün verilmemektedir. Standart ürünlerimizin garanti süresi 5 yıl olup standardın üzerinde kontrol mekanizmamızla sektörde öncü konumundayız.

Geleceğin trendini şimdiden tasarlayan firmamız pazar alanının ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını en ince detayına kadar sürdürmektedir.